image

Jesteśmy nowoczesnym instytutem badawczym.

Dostarczamy menedżerom wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji i wyposażamy w wygodne narzędzia pozwalające prowadzić stały dialog z konsumentami, zarządzać doświadczeniem zakupowym, rozwijać produkty i zwiększać sprzedaż. Możemy być Twoim zewnętrznym mobilnym działem R&D, wskaźnikiem trendów i motorem zmian na lepsze.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i pomysłów.

Ciekawią nas motywy ludzkich zachowań i postawy. Zawsze mamy w zwyczaju pytać "dlaczego?".

Wsparcie

Nie musisz sam konstruować pytań ani znać narzędzi badawczych, żeby mieć wiedzę o rynku i klientach. Wspieramy Cię od samego początku. Proponujemy rozwiązania, opracowujemy pytania i metody badawcze, konfigurujemy i wdrażamy narzędzia, dostarczamy wyniki i wnioski w najwygodniejszym dla Ciebie formacie.

Szybkość

Wiemy jak ważny w biznesie jest czas. Rynek zmienia się w ogromnym tempie, a Ty musisz reagować lub wręcz przewidywać zmiany. Właśnie dlatego nasze rozwiązania wdrożysz nawet w ciągu jednego dnia, nie angażując swojego działu technicznego.

Elastyczność

Zaczynając rozmowę z konsumentami, zadajesz im podstawowe pytania. W miarę gdy dialog się rozwija, chcesz wiedzieć więcej lub zapytać o co innego. Jest to zupełnie naturalne, wraz z wiedzą, rośnie nasza świadomość, a potrzeby stają się bardziej precyzyjne. Z nami możesz zadawać coraz to nowe pytania, w bardziej kontekstowy sposób i z wykorzystaniem nowych kanałów komunikacji. Wszystko zależy od tego, na jakie rozwiązania Twoja organizacja jest gotowa.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Przebadaliśmy ponad 450 000 konsumentów. Jesteśmy w stałym kontakcie z 200 ekspertami z różnych dziedzin. Na rynku ukazało się ponad 50 naszych publikacji. Wspierając się naszą wiedzą i doświadczeniem, chętnie podejmiemy nowe wyzwania z Tobą. Daj znać jak możemy Ci pomóc.

Image
Katarzyna Czuchaj-Łagód
Dyrektor zarządzająca
Image
Sebastian Łagód
Dyrektor do spraw technologii
Image
Katarzyna Wielgosz
Menedżer do spraw rozwoju
Image
Aneta Dzięciołowska
Menedżer do spraw badań rynkowych
Image
Karolina Duk
Menedżer do spraw badań rynkowych

Mamy doświadczenie w wielu obszarach

Zrealizowaliśmy projekty badawcze dotyczące tematyki zachowań, ścieżek i czynników zakupowych, e-commerce, m-commerce, social-commerce, content marketingu, strategii komunikacji, blogosfery, wideo marketingu, finansów Polaków i bankowości społecznej, a także smart technologii i nowych trendów, jak slow life, digital detox, femvertising i womenomics.

Mobile Institute Łagód i Wspólnicy s.j.
A: ul. Nowy Świat 41a, 00-042 Warszawa
E: biuro@mobileinstitute.eu
T: +48 664 446 226

NIP: PL 525 256 08 99
REGON: 146818279

Czekamy na Twój telefon lub email.

Możesz też odwiedzić nas w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Jak większość serwisów w internecie, używamy tzw. Cookies.
Dzięki nim możemy poprawić jakość naszych usług.

Dowiedz się więcej