image

Jesteśmy nowoczesnym instytutem badawczym.

Dostarczamy menedżerom wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji i wyposażamy w wygodne narzędzia pozwalające prowadzić stały dialog z konsumentami, zarządzać doświadczeniem zakupowym, rozwijać produkty i zwiększać sprzedaż. Możemy być Twoim zewnętrznym mobilnym działem R&D, wskaźnikiem trendów i motorem zmian na lepsze.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i pomysłów.

Ciekawią nas motywy ludzkich zachowań i postawy. Zawsze mamy w zwyczaju pytać "dlaczego?".

Wsparcie

Nie musisz sam konstruować pytań ani znać narzędzi badawczych, żeby mieć wiedzę o rynku i klientach. Wspieramy Cię od samego początku. Proponujemy rozwiązania, opracowujemy pytania i metody badawcze, konfigurujemy i wdrażamy narzędzia, dostarczamy wyniki i wnioski w najwygodniejszym dla Ciebie formacie.

Szybkość

Wiemy jak ważny w biznesie jest czas. Rynek zmienia się w ogromnym tempie, a Ty musisz reagować lub wręcz przewidywać zmiany. Właśnie dlatego nasze rozwiązania wdrożysz nawet w ciągu jednego dnia, nie angażując swojego działu technicznego.

Elastyczność

Zaczynając rozmowę z konsumentami, zadajesz im podstawowe pytania. W miarę gdy dialog się rozwija, chcesz wiedzieć więcej lub zapytać o co innego. Jest to zupełnie naturalne, wraz z wiedzą, rośnie nasza świadomość, a potrzeby stają się bardziej precyzyjne. Z nami możesz zadawać coraz to nowe pytania, w bardziej kontekstowy sposób i z wykorzystaniem nowych kanałów komunikacji. Wszystko zależy od tego, na jakie rozwiązania Twoja organizacja jest gotowa.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Przebadaliśmy ponad 450 000 konsumentów. Jesteśmy w stałym kontakcie z 200 ekspertami z różnych dziedzin. Na rynku ukazało się ponad 50 naszych publikacji. Wspierając się naszą wiedzą i doświadczeniem, chętnie podejmiemy nowe wyzwania z Tobą. Daj znać jak możemy Ci pomóc.

Image
Katarzyna Czuchaj-Łagód
Dyrektor zarządzająca
Image
Sebastian Łagód
Dyrektor do spraw technologii
Image
Katarzyna Wielgosz
Menedżer do spraw rozwoju
Image
Aneta Dzięciołowska
Menedżer do spraw badań rynkowych

Mamy doświadczenie w wielu obszarach

Zrealizowaliśmy projekty badawcze dotyczące tematyki zachowań, ścieżek i czynników zakupowych, e-commerce, m-commerce, social-commerce, content marketingu, strategii komunikacji, blogosfery, wideo marketingu, finansów Polaków i bankowości społecznej, a także smart technologii i nowych trendów, jak slow life, digital detox, femvertising i womenomics.

Mobile Institute Łagód i Wspólnicy s.j.
A: ul. Nowy Świat 41a, 00-042 Warszawa
E: biuro@mobileinstitute.eu
T: +48 664 446 226

NIP: PL 525 256 08 99
REGON: 146818279

Czekamy na Twój telefon lub email.

Możesz też odwiedzić nas w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Jak większość serwisów w internecie, używamy tzw. Cookies.
Dzięki nim możemy poprawić jakość naszych usług.

Dowiedz się więcej